0
Мій кошик
Укр
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань

Лаки

Фільтр
Іконки
Бренд
Ціна, грн
Сортування:
за популярністю
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою
Відображення:

Лак являє собою складний склад синтетичних і натуральних смол, що утворює при нанесенні тонку захисну і декоративну прозору плівку. Для використання лак розводиться в потрібній пропорції з органічним розчинником або з водою. Розробка складів лаку здійснюється з урахуванням специфіки властивостей поверхонь, що покриваються - дерево, штучний або натуральний камінь, предмети меблювання, паркет і паркетна дошка та ін. Відповідно, різною може бути і основа складу, що визначає його приналежність до акриловим, алкідним, масляним, спиртовим, поліуретановим і лакам інших типів.

Класифікація лаків

Виходячи з особливостей хімічного складу плівкоутворювальної речовини лаки ділять на:

  • поліуретанові (УР);
  • поліефірні (ПЕ);
  • пентафальові (ПФ);
  • перхлорвінілові (ХВ);
  • полівінілацетатні (ВА);
  • епоксидні (ЕП);
  • епоксиефірні (ЕФ).

Знаючи класифікацію лаків і область застосування, ви зможете визначитися з потрібною маркою. Особливо популярні при проведенні ряду ремонтних і будівельних робіт уретанові, алкідні, епоксидні, перхлорвінілові та поліуретанові лаки.

Так в інтер'єрі для покриття поверхонь меблів, підлогової дошки, скляних і металічних поверхонь використовуються акрилові лаки, що являють собою склад з кополімеру і органічних розчинників. Широко застосовуються в інтер'єрі масляні, бітумні, нітроцелюлозні та інші види лаків.

У зовнішніх роботах - при обробці стін дерев'яних будинків і лазень, садових меблів, терас та ін. Рекомендується використовувати поліуретанові лаки. Особливості складу лаків на поліуретановій основі дозволяють отримувати поверхні з підвищеною міцністю, зносостійкістю.

Для захисту залізобетонних, бетонних, азбоцементних, цегляних та інших мінеральних поверхонь широко використовуються швидковисихаючі перхлорвінілові лаки.

До категорій універсальних відносять алкідні лаки, що успішно застосовуються як для внутрішніх, так і для зовнішніх робіт.

Один із чудових способів створення особливого інтер'єру або екстер'єру - оздоблення натуральним або штучним каменем. Прекрасно виглядає в стильному інтер'єрі та цегляна кладка, майстерно укладена при зведенні каміна, пічної стіни, кухонної панелі. Родзинкою, що дозволяє отримати бездоганне рішення, стане спеціальний лак по каменю, купити який ви зможете в інтернет-магазині Vidaron.

Виконуючи декоративну функцію, лак для каменю чудово справляється зі своїм основним завданням - захистом поверхні і внутрішньої структури каменю від руйнівних впливів вологи, ультрафіолету, масел і реагентів, хімічних сполук, грибка, перепадів температур.

Активно застосовуються захисні лаки і для покриття поверхонь тротуарної плитки і бруківки. Створюючи візуальний ефект «мокрої поверхні» лаки при цьому на порядок підвищують зносостійкість покриття, дозволяючи йому тривалий час зберігати бездоганний зовнішній вигляд.

Як придбати продукцію?

Наш інтернет-магазин гарантує своїм клієнтам всі умови для здійснення безпечної, вигідної та зручної покупки.

Придбати лаки для дерева, лаки для каменю ви можете за найпривабливішими цінами з доставкою в Київ, в Житомир і в Україні в найкоротший термін.

Магазин гарантує якість і оригінальність походження продукції. При необхідності консультанти Vidaron готові допомогти з вибором продукції для ваших цілей.

Вгору